SM Construction OÜ on 100% Eesti erakapitalil põhinev ehitusettevõte. Oleme tegutsenud Eesti turul alates aastast 2011. Alustades väikselt, oleme kasvanud arvestatava suurusega ja kogemustega ettevõtteks. Meie eesmärgiks on jätkuvalt olla arenev, kasvav ja austusväärne ehitusettevõte, pakkudes kvaliteetset teenust kaasaegsete seadmete, oma ala ekspertide ja mõistliku hinnaga.
 

Loodame koostööd teha paljude uute klientide ja partneritega, kellele soovime pakkuda parimat kvaliteeti ja teenindust. Eesti ehitusturul valitseb tihe konkurents ning peame oma tugevateks külgedeks pikaaegset kogemust, tähtaegadest kinnipidamist, avatud ja paindlikku koostööd, head hinda ning tulemustele orienteeritust.

Ka tavapärasest keerukamate projektide korral tagame oma klientidele sujuva koostöö ning kvaliteetsed lahendused.

Meie firmasse kuuluvad töötajad, kellel on aastatepikkune praktiline kogemus erinevatel ehitusobjektidel. Omame oskusi, kogemusi ja tahet ning oleme avatud väljakutsetele, mida kliendid meile esitavad.

Sten Möldre SM Construction OÜ

 

Sertifikaadid

SM Construction OÜ’d tunnustati 2019ndal aastal AA krediidireitinguga.

AA kategooria on märk heast krediidivõimest ja usaldusväärsusest. Selliste kategooriaga ettevõtjaid on Eesti ärimaastikul vaid 6,8%.

Jätkame pingutamist ka edaspidi ning soovime lähitulevikus saavutada AAA krediidivõime, mis on kõrgeim võimalik tase.